Sold
2018 Ford Fusion SE
| Stock Number: | 413689 |
| VIN Number: | 3fa6p0hd4jr181222 |
| Mileage: | 94,958 miles |
| Efficiency: | 21 miles city / 32 miles hwy |
| Drivetrain: | Front-Wheel Drive |
| Engine: | 1.5-L L-4 DOHC 16V |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2013 Nissan Pathfinder LE
| Stock Number: | 54612 |
| VIN Number: | 5N1AR2MN9DC608031 |
| Mileage: | 158,470 miles |
| Efficiency: | 20 miles city / 26 miles hwy |
| Drivetrain: | Rear-Wheel Drive |
| Engine: | 3.5-L V-6 DOHC 24V |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2019 Hyundai Elantra Sport
| Stock Number: | 43201 |
| VIN Number: | KMHD04LB0KU837084 |
| Mileage: | 97,000 miles |
| Efficiency: | 22 miles city / 30 miles hwy |
| Body Style: | 6-Speed Manual |
| Exterior Color: | Pearl White |
| Interior Color: | black |
| Drivetrain: | Front-Wheel Drive |
| Engine: | Intercooled Turbo Regular Unleaded I-4 1.6 L/97 |
| Transmission: | Manual |
Price:
Sold
View Details
Sold
2014 Toyota Camry SE
| Stock Number: | 397856 |
| VIN Number: | 4T1BF1FK8EU797664 |
| Mileage: | 136,174 miles |
| Efficiency: | 25 miles city / 35 miles hwy |
| Body Style: | SEDAN |
| Exterior Color: | BROWN |
| Interior Color: | GRAY |
| Drivetrain: | Front-Wheel Drive |
| Engine: | 2.5L I4 |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2015 Nissan Altima 2.5
| Stock Number: | 432310 |
| VIN Number: | 1N4AL3AP3FC130067 |
| Mileage: | 108,800 miles |
| Efficiency: | 27 miles city / 38 miles hwy |
| Drivetrain: | Front-Wheel Drive |
| Engine: | 2.5-L L-4 DOHC 16V |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Contact ECONO CAR
1770 LONG BEACH BLVD
LONG BEACH, CA 90813
Phone: 424-434-8757
View Map
Print Listing
Copyright © ECONO CAR
Car Dealer Websites provided by Motorcar Marketing
