Sold
2014 Mercedes-Benz G-Class G 550
| Stock Number: | 496712 |
| VIN Number: | WDCYC3HF3EX221993 |
| Mileage: | 95,447 miles |
| Efficiency: | 12 miles city / 15 miles hwy |
| Body Style: | wagon |
| Exterior Color: | Black |
| Interior Color: | Black |
| Drivetrain: | Four-Wheel Drive |
| Engine: | 5.5L V8 |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2020 Chevrolet Silverado 1500 LTZ
| Stock Number: | 674190 |
| VIN Number: | 3GCUYDED3LG313377 |
| Mileage: | 33,720 miles |
| Efficiency: | 19 miles city / 22 miles hwy |
| Drivetrain: | Four-Wheel Drive |
| Engine: | 5.3-L V-8 OHV 16V |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2024 Nissan Rogue SV
| Stock Number: | 32542312 |
| VIN Number: | 5N1BT3BAXRC672226 |
| Mileage: | 30,000 miles |
| Body Style: | suv |
| Exterior Color: | Pearl White |
| Interior Color: | gray |
| Drivetrain: | All-Wheel Drive |
| Engine: | 2.5-L L-4 DOHC 16V |
| Transmission: | CVT CVT |
Price:
Sold
View Details
Sold
2022 Mercedes-Benz GLA-Class GLA250
| Stock Number: | 357641 |
| VIN Number: | W1N4N4GB0NJ391727 |
| Mileage: | 27,261 miles |
| Efficiency: | 25 miles city / 34 miles hwy |
| Body Style: | SUV |
| Exterior Color: | Black |
| Interior Color: | Black |
| Drivetrain: | Front-Wheel Drive |
| Engine: | 2L I4 |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2018 Lexus RX 350 Luxury
| Stock Number: | 343112 |
| VIN Number: | JTJBZMCAXJ2035299 |
| Mileage: | 109,000 miles |
| Efficiency: | 19 miles city / 26 miles hwy |
| Body Style: | SUV |
| Exterior Color: | Galaxy Gray Metallic |
| Drivetrain: | Front-Wheel Drive |
| Engine: | 3.5-L V-6 DOHC 24V |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2022 Hyundai Palisade Limited
| Stock Number: | 672389 |
| VIN Number: | KM8R54HE1NU476852 |
| Mileage: | 49,628 miles |
| Efficiency: | 19 miles city / 24 miles hwy |
| Body Style: | SUV |
| Exterior Color: | Black |
| Interior Color: | BLACK |
| Drivetrain: | All-Wheel Drive |
| Engine: | 3.8L V6 |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2015 Nissan Rogue S
| Stock Number: | 321786 |
| VIN Number: | KNMAT2MT8FP553846 |
| Mileage: | 12,743 miles |
| Efficiency: | 26 miles city / 33 miles hwy |
| Body Style: | SUV |
| Exterior Color: | Silver |
| Interior Color: | GREY |
| Drivetrain: | Front-Wheel Drive |
| Engine: | 2.5-L L-4 DOHC 16V |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2016 Land Rover Range Rover Sport HSE
| Stock Number: | 489891 |
| VIN Number: | SALWR2VF4GA584750 |
| Mileage: | 76,395 miles |
| Efficiency: | 22 miles city / 29 miles hwy |
| Exterior Color: | WHITE |
| Drivetrain: | Four-Wheel Drive |
| Engine: | 3.0-L V-6 DOHC 24V Supercharged |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2022 Toyota Corolla LE
| Stock Number: | 3217965 |
| VIN Number: | JTDEPMAE8N3005827 |
| Mileage: | 41,250 miles |
| Efficiency: | 30 miles city / 38 miles hwy |
| Body Style: | SEDAN |
| Exterior Color: | white |
| Interior Color: | GRAY |
| Drivetrain: | Front-Wheel Drive |
| Engine: | 1.8L I4 |
| Transmission: | CVT w/OD |
Price:
Sold
View Details
Sold
2015 TOYOTA COROLLA LE LE W/CAMREA
| Stock Number: | 4125 |
| VIN Number: | 5YFBURHE4FP270204 |
| Mileage: | 49,700 miles |
| Efficiency: | 29 miles city / 37 miles hwy |
| Body Style: | Sedan |
| Exterior Color: | SILVER |
| Interior Color: | grey |
| Drivetrain: | Front-Wheel Drive |
| Engine: | 1.8-L L-4 DOHC 16V |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Contact ECONO CAR
1770 LONG BEACH BLVD
LONG BEACH, CA 90813
Phone: 424-434-8757
View Map
Print Listing
Copyright © ECONO CAR
Car Dealer Websites provided by Motorcar Marketing
