2023 Honda CIVIC SPORT Sport
| Stock Number: | 886643 |
| VIN Number: | 2HGFE2F58PH570278 |
| Mileage: | 18,470 miles |
| Efficiency: | 30 miles city / 37 miles hwy |
| Exterior Color: | Space Gray Metallic |
| Interior Color: | black |
| Drivetrain: | Front-Wheel Drive |
| Engine: | 2.0-L L-4 DOHC 16V |
| Transmission: | CVT CVT |
Price:
$19,700
View Details
2019 HONDA CIVIC EX EX Fully Load
| Stock Number: | 951753 |
| VIN Number: | 19XFC1F32KE207248 |
| Mileage: | 90,000 miles |
| Efficiency: | 32 miles city / 42 miles hwy |
| Body Style: | Extended |
| Exterior Color: | white |
| Interior Color: | GREY |
| Drivetrain: | Rear-Wheel Drive |
| Engine: | 1.5L I4 |
| Transmission: | Automatic |
Price:
$12,900
View Details
2014 Honda Civic SI [Unspecified] Si
| Stock Number: | 4545573 |
| VIN Number: | 2HGFB6E59EH700731 |
| Mileage: | 91,274 miles |
| Efficiency: | 22 miles city / 31 miles hwy |
| Body Style: | Sedan 6-Speed Manual |
| Exterior Color: | Orange |
| Interior Color: | BLACK |
| Drivetrain: | Front-Wheel Drive |
| Engine: | 2.4-L L-4 16V DOHC |
| Transmission: | Manual |
Price:
$11,700
View Details
2015 HONDA ACCORD EX EX-L
| Stock Number: | 98341 |
| VIN Number: | 1HGCR2F75EA248878 |
| Mileage: | 160,000 miles |
| Efficiency: | 26 miles city / 34 miles hwy |
| Body Style: | SEDAN |
| Exterior Color: | Gray |
| Interior Color: | GREY |
| Drivetrain: | Front-Wheel Drive |
| Engine: | 2.4-L L-4 DOHC 16V |
| Transmission: | Automatic |
Price:
$8,900
View Details
Contact ECONO CAR
1770 LONG BEACH BLVD
LONG BEACH, CA 90813
Phone: 424-434-8757
View Map
Print Listing
Copyright © ECONO CAR
Car Dealer Websites provided by Motorcar Marketing
