Sold
2017 Honda Accord Sport Sport
| Stock Number: | 354779 |
| VIN Number: | 1HGCR2F58HA281781 |
| Mileage: | 74,520 miles |
| Efficiency: | 26 miles city / 34 miles hwy |
| Body Style: | Sedan CVT |
| Exterior Color: | Black |
| Interior Color: | BLACK |
| Drivetrain: | Front-Wheel Drive |
| Engine: | 2.4L I4 |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2017 HONDA ACCORD LX LX
| Stock Number: | 4287321 |
| VIN Number: | 1HGCR2F34HA270534 |
| Mileage: | 72,270 miles |
| Efficiency: | 23 miles city / 32 miles hwy |
| Body Style: | sedan |
| Exterior Color: | Gray |
| Interior Color: | Black |
| Drivetrain: | Front-Wheel Drive |
| Engine: | Regular Unleaded I-4 2.4 L/144 |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2016 TOYOTA CAMRY SE
| Stock Number: | 4249 |
| VIN Number: | 4T1BF1FK6GU569701 |
| Mileage: | 117,200 miles |
| Body Style: | SEDAN |
| Exterior Color: | White |
| Interior Color: | BLACK |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2017 Toyota RAV4 XLE
| Stock Number: | 1478635 |
| VIN Number: | JTMWFREV0HJ149998 |
| Mileage: | 109,400 miles |
| Efficiency: | 23 miles city / 30 miles hwy |
| Body Style: | Front-Wheel Drive |
| Exterior Color: | Blue |
| Interior Color: | BLACK |
| Drivetrain: | Front-Wheel Drive |
| Engine: | 2.5-L L-4 DOHC 16V |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2015 Toyota CAMRY SE
| Stock Number: | 4248 |
| VIN Number: | 4T1BF1FK3FU916156 |
| Mileage: | 125,400 miles |
| Body Style: | SEDAN |
| Exterior Color: | Dark brown |
| Interior Color: | BLACK |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2015 Nissan Pathfinder SV
| Stock Number: | 9146735 |
| VIN Number: | 5N1AR2MN4FC640338 |
| Mileage: | 120,383 miles |
| Efficiency: | 20 miles city / 27 miles hwy |
| Body Style: | 2WD |
| Exterior Color: | Silver |
| Interior Color: | BLACK |
| Drivetrain: | Front-Wheel Drive |
| Engine: | 3.5L V6 |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2015 HONDA ACCORD EX EX
| Stock Number: | 4172 |
| VIN Number: | 1HGCR2F87FA158724 |
| Mileage: | 154,000 miles |
| Body Style: | SEDAN |
| Exterior Color: | NAVY BLUE METALLIC |
| Interior Color: | BLACK |
| Engine: | 2.4 L |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2015 HONDA ACCORD LX LX
| Stock Number: | 34541 |
| VIN Number: | 1HGCR2F34FA132196 |
| Mileage: | 120,972 miles |
| Efficiency: | 27 miles city / 36 miles hwy |
| Body Style: | SEDAN |
| Exterior Color: | Gray |
| Interior Color: | GRAY |
| Drivetrain: | Front-Wheel Drive |
| Engine: | 2.4-L L-4 DOHC 16V |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2018 HONDA CIVIC EX EX
| Stock Number: | 357945 |
| VIN Number: | 2HGFC2F78JH503064 |
| Mileage: | 159,000 miles |
| Efficiency: | 31 miles city / 40 miles hwy |
| Body Style: | CVT |
| Exterior Color: | Gray |
| Interior Color: | gray |
| Drivetrain: | Front-Wheel Drive |
| Engine: | 2.0-L I4 |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Sold
2014 Toyota Avalon XLE
| Stock Number: | 1789546 |
| VIN Number: | 4T1BK1EB0EU100601 |
| Mileage: | 150,000 miles |
| Efficiency: | 21 miles city / 31 miles hwy |
| Exterior Color: | BROWN |
| Drivetrain: | Front-Wheel Drive |
| Engine: | 3.5-L V-6 DOHC 24V |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
Contact ECONO CAR
1770 LONG BEACH BLVD
LONG BEACH, CA 90813
Phone: 424-434-8757
View Map
Print Listing
Copyright © ECONO CAR
Car Dealer Websites provided by Motorcar Marketing
