2016 Ford F-150 XLT
| Stock Number: | 4543 |
| VIN Number: | 1FTEW1EF0GFC59747 |
| Mileage: | 11,700 miles |
| Efficiency: | 18 miles city / 23 miles hwy |
| Body Style: | SuperCrew 5.5-Foot Bed 4WD |
| Drivetrain: | Four-Wheel Drive |
| Engine: | 2.7-L V-6 DOHC 24V |
| Transmission: | Automatic |
Price:
$22,200
View Details
2023 Honda CIVIC SPORT Sport
| Stock Number: | 886643 |
| VIN Number: | 2HGFE2F58PH570278 |
| Mileage: | 18,470 miles |
| Efficiency: | 30 miles city / 37 miles hwy |
| Exterior Color: | Space Gray Metallic |
| Interior Color: | black |
| Drivetrain: | Front-Wheel Drive |
| Engine: | 2.0-L L-4 DOHC 16V |
| Transmission: | CVT CVT |
Price:
$19,700
View Details
2022 Volvo S60 B5 Momentum
| Stock Number: | 378916 |
| VIN Number: | 7JRL12TZ8NG179274 |
| Mileage: | 30,720 miles |
| Efficiency: | 25 miles city / 33 miles hwy |
| Body Style: | All-Wheel Drive |
| Drivetrain: | All-Wheel Drive |
| Engine: | 2L I4 |
| Transmission: | Automatic |
Price:
$19,700
View Details
2021 Jeep Wrangler Sport
| Stock Number: | 536342 |
| VIN Number: | 1c4hjxdg5mw640613 |
| Mileage: | 90,750 miles |
| Efficiency: | 17 miles city / 23 miles hwy |
| Exterior Color: | Greenish gray |
| Interior Color: | gray |
| Drivetrain: | Four-Wheel Drive |
| Engine: | 3.6L V6 |
| Transmission: | Automatic |
Price:
$19,700
View Details
2019 Land Rover Range Rover Velar S
| Stock Number: | 7539681 |
| VIN Number: | SALYB2EX2KA785464 |
| Mileage: | 86,590 miles |
| Efficiency: | 18 miles city / 24 miles hwy |
| Body Style: | suv |
| Exterior Color: | white |
| Interior Color: | white |
| Drivetrain: | All-Wheel Drive |
| Engine: | 3.0-L V-6 DOHC 24V |
| Transmission: | Automatic |
Price:
$17,700
View Details
2023 Nissan Altima SL SL
| Stock Number: | 543514 |
| VIN Number: | 1N4BL4DV7RN331225 |
| Mileage: | 31,500 miles |
| Exterior Color: | Titanium Silver Metallic |
| Drivetrain: | Rear-Wheel Drive |
| Engine: | 2.5-L I4 |
| Transmission: | Automatic |
Price:
$17,700
View Details
2024 Mitsubishi OUTLANDER SPORT ES
| Stock Number: | 5786542 |
| VIN Number: | ja4aruau1ru010104 |
| Mileage: | 31,940 miles |
| Efficiency: | 23 miles city / 29 miles hwy |
| Body Style: | 4WD |
| Exterior Color: | Space Gray Metallic |
| Interior Color: | gray |
| Drivetrain: | Four-Wheel Drive |
| Engine: | 2L I4 |
| Transmission: | Automatic |
Price:
$17,700
View Details
2024 Nissan Altima SV SV
| Stock Number: | 1282346 |
| VIN Number: | 1N4BL4DV7RN331225 |
| Mileage: | 35,470 miles |
| Efficiency: | 27 miles city / 37 miles hwy |
| Body Style: | SEDAN |
| Exterior Color: | Silver |
| Interior Color: | GREY |
| Drivetrain: | Front-Wheel Drive |
| Engine: | 2.5L I4 |
| Transmission: | CVT |
Price:
$17,700
View Details
2015 GMC Sierra 1500 SLT
| Stock Number: | 587641 |
| VIN Number: | 3GTP1VECXFG221508 |
| Mileage: | 99,764 miles |
| Efficiency: | 16 miles city / 22 miles hwy |
| Body Style: | TRUCK |
| Exterior Color: | WHITE |
| Interior Color: | BLACK |
| Drivetrain: | Four-Wheel Drive |
| Engine: | 5.3L V8 |
| Transmission: | Automatic |
Price:
$17,000
View Details
2021 Nissan Rogue SV
| Stock Number: | 497318 |
| VIN Number: | 5N1AT3BA4MC776876 |
| Mileage: | 55,033 miles |
| Efficiency: | 25 miles city / 32 miles hwy |
| Body Style: | SUV |
| Exterior Color: | white |
| Interior Color: | BLACK |
| Drivetrain: | All-Wheel Drive |
| Engine: | 2.5L I4 |
| Transmission: | CVT w/OD |
Price:
$16,700
View Details
Contact ECONO CAR
1770 LONG BEACH BLVD
LONG BEACH, CA 90813
Phone: 424-434-8757
View Map
Print Listing
Recently Viewed Vehicles
2014 Chevrolet Camaro
140,170 miles | Sold
2014 Ford FUSION SE
51,000 miles | $7,700
Copyright © ECONO CAR
Car Dealer Websites provided by Motorcar Marketing
