2018 Jaguar F-PACE 25t Prestige
| Stock Number: | 478986 |
| VIN Number: | SADCK2FX7JA320309 |
| Mileage: | 120,700 miles |
| Efficiency: | 22 miles city / 27 miles hwy |
| Body Style: | suv |
| Exterior Color: | Gray |
| Interior Color: | black |
| Drivetrain: | All-Wheel Drive |
| Engine: | 2.0-L L-4 DOHC 16V |
| Transmission: | Automatic |
Price:
$9,700
View Details
2016 Nissan Murano SL
| Stock Number: | 437670 |
| VIN Number: | 5N1AZ2MG4GN111169 |
| Mileage: | 125,000 miles |
| Efficiency: | 26 miles city / 30 miles hwy |
| Drivetrain: | Four-Wheel Drive |
| Engine: | 2.5-L L-4 DOHC 16V Hybrid |
| Transmission: | Automatic |
Price:
$9,400
View Details
2015 HONDA ACCORD EX EX-L
| Stock Number: | 98341 |
| VIN Number: | 1HGCR2F75EA248878 |
| Mileage: | 160,000 miles |
| Efficiency: | 26 miles city / 34 miles hwy |
| Body Style: | SEDAN |
| Exterior Color: | Gray |
| Interior Color: | GREY |
| Drivetrain: | Front-Wheel Drive |
| Engine: | 2.4-L L-4 DOHC 16V |
| Transmission: | Automatic |
Price:
$8,900
View Details
2014 Jeep GRAND CHEROKEE LIMITED
| Stock Number: | 4227 |
| VIN Number: | 1C4RJEBGXFC218045 |
| Mileage: | 140,650 miles |
| Body Style: | SUV |
| Exterior Color: | Black |
| Interior Color: | BLACK |
| Transmission: | Automatic |
Price:
$8,700
View Details
2018 Dodge Grand Caravan GT Fully Load
| Stock Number: | 489261 |
| VIN Number: | 2C4RDGEG8JR342359 |
| Mileage: | 95,000 miles |
| Body Style: | van |
| Exterior Color: | Burgundy |
| Interior Color: | black |
| Drivetrain: | Front-Wheel Drive |
| Engine: | 3.6-L V-6 DOHC 24V |
| Transmission: | Automatic |
Price:
$8,700
View Details
2016 Nissan Murano SL
| Stock Number: | 55647 |
| VIN Number: | 5N1AZ2MG4GN111169 |
| Mileage: | 135,972 miles |
| Efficiency: | 26 miles city / 30 miles hwy |
| Body Style: | SUV |
| Exterior Color: | Pearl White |
| Interior Color: | BLACK |
| Drivetrain: | All-Wheel Drive |
| Engine: | Regular Unleaded V-6 3.5 L/213 |
| Transmission: | Automatic |
Price:
$8,700
View Details
2013 Toyota Venza LE
| Stock Number: | 57587 |
| VIN Number: | 4T3ZK3BB9DU052438 |
| Mileage: | 175,277 miles |
| Efficiency: | 19 miles city / 26 miles hwy |
| Body Style: | Front-Wheel Drive V-6 |
| Drivetrain: | Front-Wheel Drive |
| Engine: | 3.5-L V-6 |
| Transmission: | Automatic |
Price:
$8,700
View Details
2010 Lexus RX 350 Base
| Stock Number: | 368741 |
| VIN Number: | 2t2zk1ba5ac009938 |
| Mileage: | 154,700 miles |
| Efficiency: | 18 miles city / 25 miles hwy |
| Body Style: | suv |
| Drivetrain: | Front-Wheel Drive |
| Engine: | 3.5L V6 |
| Transmission: | Automatic |
Price:
$8,700
View Details
2018 Nissan Pathfinder S
| Stock Number: | 286718 |
| VIN Number: | 5N1DR2MN0JC623672 |
| Mileage: | 141,920 miles |
| Efficiency: | 20 miles city / 27 miles hwy |
| Body Style: | 2WD |
| Exterior Color: | Pearl White |
| Interior Color: | black |
| Drivetrain: | Front-Wheel Drive |
| Engine: | 3.5L V6 |
| Transmission: | Automatic |
Price:
$8,700
View Details
2016 Mazda mazda 6
| Stock Number: | 6576531 |
| VIN Number: | JM1GJ1U50G1481881 |
| Mileage: | 140,720 miles |
| Body Style: | sedan |
| Exterior Color: | Gray |
| Interior Color: | Gray |
Price:
$7,900
View Details
Contact ECONO CAR
1770 LONG BEACH BLVD
LONG BEACH, CA 90813
Phone: 424-434-8757
View Map
Print Listing
Recently Viewed Vehicles
2014 Chevrolet Camaro
140,170 miles | Sold
2014 Ford FUSION SE
51,000 miles | $7,700
Copyright © ECONO CAR
Car Dealer Websites provided by Motorcar Marketing
