2024 Nissan Altima SV SV
| Stock Number: | 1282346 |
| VIN Number: | 1N4BL4DV7RN331225 |
| Mileage: | 35,470 miles |
| Efficiency: | 27 miles city / 37 miles hwy |
| Body Style: | SEDAN |
| Exterior Color: | Silver |
| Interior Color: | GREY |
| Drivetrain: | Front-Wheel Drive |
| Engine: | 2.5L I4 |
| Transmission: | CVT |
Price:
$17,700
View Details
2019 Tesla Model 3 Standard Range Plus
| Stock Number: | 464318 |
| VIN Number: | 5YJ3E1EA7KF412393 |
| Mileage: | 111,700 miles |
| Efficiency: | 128 miles city / 117 miles hwy |
| Body Style: | sedan |
| Exterior Color: | Black Sapphire Metallic |
| Interior Color: | Balck |
| Drivetrain: | All-Wheel Drive |
| Engine: | ELECTRIC |
| Transmission: | Automatic |
Price:
$14,400
View Details
2018 Nissan MAXIMA SPECIAL EDITION LE W/CAMREA
| Stock Number: | 42569 |
| VIN Number: | 1N4AA6AP6JC380709 |
| Mileage: | 65,370 miles |
| Body Style: | SEDAN |
| Exterior Color: | SILVER |
| Interior Color: | BLACK |
Price:
$12,700
View Details
Sold
2014 Lexus IS 250 Base
| Stock Number: | 3689703 |
| VIN Number: | JTHBF1D27E5041744 |
| Mileage: | 140,000 miles |
| Efficiency: | 21 miles city / 30 miles hwy |
| Body Style: | sedan |
| Exterior Color: | Gray |
| Interior Color: | RED |
| Drivetrain: | Rear-Wheel Drive |
| Engine: | 2.5-L V-6 24V DOHC |
| Transmission: | Automatic |
Price:
Sold
View Details
2016 KIA OPTIMA SPECIAL EDITION LE W/CAMERA
| Stock Number: | 4173085 |
| VIN Number: | 5XXGT4L37GG088850 |
| Mileage: | 24,700 miles |
| Body Style: | SEDAN |
| Exterior Color: | Gold |
| Interior Color: | BLACK |
Price:
$10,700
View Details
2015 HONDA ACCORD EX EX-L
| Stock Number: | 98341 |
| VIN Number: | 1HGCR2F75EA248878 |
| Mileage: | 160,000 miles |
| Efficiency: | 26 miles city / 34 miles hwy |
| Body Style: | SEDAN |
| Exterior Color: | Gray |
| Interior Color: | GREY |
| Drivetrain: | Front-Wheel Drive |
| Engine: | 2.4-L L-4 DOHC 16V |
| Transmission: | Automatic |
Price:
$8,900
View Details
2016 Mazda mazda 6
| Stock Number: | 6576531 |
| VIN Number: | JM1GJ1U50G1481881 |
| Mileage: | 140,720 miles |
| Body Style: | sedan |
| Exterior Color: | Gray |
| Interior Color: | Gray |
Price:
$7,900
View Details
2018 Nissan Sentra SV
| Stock Number: | 687130 |
| VIN Number: | 3N1AB7AP4JY341169 |
| Mileage: | 44,700 miles |
| Efficiency: | 29 miles city / 37 miles hwy |
| Body Style: | sedan |
| Exterior Color: | red |
| Interior Color: | gray |
| Drivetrain: | Front-Wheel Drive |
| Engine: | 1.8L I4 |
| Transmission: | CVT w/OD |
Price:
$7,900
View Details
2014 Ford FUSION SE
| Stock Number: | 4223 |
| VIN Number: | 3FA6P0HD1ER136549 |
| Mileage: | 51,000 miles |
| Body Style: | SEDAN |
| Exterior Color: | SILVER |
| Interior Color: | GREY |
| Transmission: | Automatic |
Price:
$7,700
View Details
2016 Nissan Altima S
| Stock Number: | 745698 |
| VIN Number: | 1N4AL3AP9GC250067 |
| Mileage: | 110,500 miles |
| Efficiency: | 27 miles city / 37 miles hwy |
| Body Style: | sedan |
| Exterior Color: | white |
| Interior Color: | black |
| Drivetrain: | Front-Wheel Drive |
| Engine: | 2.5-L L-4 DOHC 16V |
| Transmission: | Automatic |
Price:
$6,700
View Details
Contact ECONO CAR
1770 LONG BEACH BLVD
LONG BEACH, CA 90813
Phone: 424-434-8757
View Map
Print Listing
Copyright © ECONO CAR
Car Dealer Websites provided by Motorcar Marketing
